Author: e***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me fascinó como todo en Shein 😍😍😍
Color: Marrón
Price: $61.990
Original Price: $69.390
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 170 g |
| Largo | 25.4 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260318142067908355132 |
Author: e***z
Date:
Review: Me fascinó como todo en Shein 😍😍😍
Color: Marrón
Author: r***a
Date:
Review: El pelo super padre, Pero venía en malas condiciones, traía como quemado el cabello no se le ve forma de peinado
Color: Degradado
Author: t***s
Date:
Review: Exactly as described
Color: Degradado
Author: s***t
Date:
Review: สวย ดูธรรมชาติมากค่ะ
Color: Rubio degradado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.